Deutsche Phonetik für slowenische Muttersprachler: Vokale und Konsonanten. Lehr- und Übungsbuch

Avtor: Vanda Vremšak-Richter
Das vorliegende Lehr- und Übungsbuch umfasst den zentralen Teil des Lehrstoffes, der in den Vorlesungen zum Pflichtfach „Phonetik der deutschen Sprache" an der Abteilung für Germanistik, Nederlandistik und Skandinavistik der Philosophischen Fakultät in Ljubljana behandelt wird. Als grundlegendes Studienmaterial zur segmentalen Phonetik soll es nicht nur zur Aneignung einer korrekten, „akzentlosen" Aussprache des Standarddeutschen beitragen, sondern zugleich auf universitärer Ebene ein fundiertes theoretisches Wissen vermitteln.

Leto izida: 2022

Zbirka: Učbeniki FF

08. 05. 2024
Oddelek za sociologijo, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Dnevi enakosti spolov FF 2024: Spolni stereotipi v literaturi za otroke

07. 05. 2024
Oddelek za primerjalno in splošno jezikoslovje

Jezikoslovni dan: 2. študentska konferenca Oddelka za primerjalno in splošno jezikoslovje

26. 04. 2024
Oddelek za anglistiko in amerikanistiko, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Delavnica dr. Gorice Stevanović: Prek meja: potovanje skozi roman v stripu

24. 04. 2024
Oddelek za psihologijo, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Alumniteka: Naš planet na krožniku: kritični razmisleki o trajnostnih prehranskih sistemih

24. 04. 2024

Dnevi enakosti spolov FF: Endometrioza: zakaj je potrebno govoriti o njej?