Oddelek za germanistiko z nederlandistiko in skandinavistiko

UPORABA ČITALNICE, POŠILJANJE KNJIŽNIČNEGA GRADIVA PO POŠTI IN IZPOSOJA SLOVARJEV ZA IZPITE

Obveščamo vas, da zaradi trenutnih epidemioloških razmer uporaba oddelčne čitalnice ni možna, odprta je samo skupna čitalnica v sobi 015.

Za potrebe izpita si lahko izposodite slovarje in druge priročnike. Naročila sprejemamo po e-pošti ali telefonu delovni dan pred izpitom.

Obveščamo vas tudi, da naročeno knjižnično gradivo še naprej pošiljamo tudi po pošti. Točne podatke o gradivu in signaturo (lahko tudi URL-povezavo na zapise v sistemu COBISS) sporočite na elektronski naslov ohk.ger@ff.uni-lj.si. Obvezno navedite svoj poštni naslov in telefonsko številko, na kateri ste dosegljivi. Gradivo bo odpremljeno v priporočenem pismu. Storitev je plačljiva. Cena je odvisna od teže pošiljke, in sicer do 1 kg znaša 3 EUR, od 1 do 2 kg 4 EUR, nad 2 kg 5 EUR. Strošek lahko poravnate ob naslednjem obisku v knjižnici ali po vnaprejšnjem dogovoru brezgotovinsko preko spleta.

Lep pozdrav!

Vaša knjižnica

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Informativni dan Oddelka EIKA - 2. stopnja