Oddelek za sociologijo

Testni dostop do zbirke revij in knjig založbe Duke University Press do 31. 5. 2024

Do 31. 5. 2024 je za UL na voljo testni dostop do zbirke revij in knjig založbe Duke University Press.

Duke University Press Journals je zbirka 57 revij s področja humanistike in družboslovja (zgodovinopisje, literarne vede, filozofija, področne študije, umetnostna zgodovina, religiologija, sociologija, muzikologija, študije spolov, matematika).

Duke University Press eBooks je zbirka več kot 3000 elektronskih knjig s področja družboslovja in humanistike (antropologija, filozofija, zgodovinopisje, področne študije, religiologija, sociologija, muzikologija, študije spolov). Med zanimivejšimi naslovi so nagrajene knjige in slovenika.

Oddelek za sociologijo

Knjižnica Oddelka za sociologijo (29. 4. - 3. 5. 2024)

Oddelek za muzikologijo

Strokovna služba oddelka - uradne ure (29. 3. - 3. 5.)

Oddelek za psihologijo

Redna letna predstavitev psihološke študijske prakse

Sprememba urnika: knjižnica Oddelka za arheologijo, 29.4.-3.5.

Oddelek za klasično filologijo

Gostujoča predavanja o Kavafisu: prof. Katerina Kostiou z Univerze v Patrasu