Spletna predstavitev možnosti koriščenja Fullbright štipendij

V sredo, 25. 5. 2022, ob 14.00, bomo v sodelovanju z ameriškim veleposlaništvom v Ljubljani organizirali spletno predstavitev možnosti koriščenja Fullbright štipendij. Za udeležbo na spletni predstavitvi je potrebno izpolniti prijavnico na tej povezavi.

Fulbright štipendija je polna štipendija, ki omogoča 9-mesečno gostovanje doktorskih študentov in 4-mesečno gostovanje profesorjev na eni od ameriških visokošolskih institucij v ZDA. Za raziskovalno gostovanje v ZDA v študijskem letu 2023/2024 na Fulbright programu se lahko prijavite do 30. 6. 2022.

V okviru predstavitve vam bo koordinatorka programa Fulbright na ameriškem veleposlaništvu, ga. Špela Sušec, predstavila program Fulbright v vseh treh kategorijah, možnosti pridobitve štipendije ter postopek prijave na Fulbright program za raziskovalno gostovanje v ZDA v akademskem letu 2023/24. Prav tako bodo svojo osebno izkušnjo z vami delili Fullbright alumni.

Več informacij najdete tudi na spodaj navedenih povezavah. Vabljeni.

Urnik knjižnice/ tajništva oddelka med 2. 4. in 5. 4. 2024

Najava razpisa za delovno mesto asistenta na Oddelku

Službena odsotnost izr. prof. dr. Bartulović

Na Gimnaziji Moste iščejo profesorja_ico slovenščine