Simpozij 11. september 1973 v Čilu

Vabljeni na mednarodni interdisciplinarni simpozij z naslovom 11. september 1973 v Čilu: 50 let po državnem udaru, ki bo potekal v ponedeljek, 8. januarja od 9.00 do 17.00 na Filozofski fakulteti (dopoldne v predavalnici 13, popoldne v 31 in 32).

Simpozij, kjer se bo razpravljalo o dramatični čilski preteklosti in analiziralo sodobna dogajanja v tej državi, soorganizirajo Oddelek za romanske jezike in književnosti, Oddelek za etnologijo in kulturno antropologijo, Oddelek za prevajalstvo Filozofske fakultete Univerze v Ljubljani ter Center za transdisciplinarne raziskave Latinske Amerike – MAPU, v katerem poleg članov iz Filozofske fakultete in drugih fakultet Univerze v Ljubljani sodelujejo tudi raziskovalci in raziskovalke iz Italije in Čila.

Za tolmačenje bo poskrbljeno.

Program simpozija je na povezavi:

Vabljeni!

Sprememba urnika: knjižnica Oddelka za azijske študije, 30.4.

Sprememba GU Alenka Cedilnik

Sprememba urnika: knjižnica Oddelka za muzikologijo, 30.4.

Knjižnica Oddelka za sociologijo (29. 4. - 3. 5. 2024)

Sprememba GU Robert Grošelj