Oddelek za anglistiko in amerikanistiko

Ponovno zaračunavanje zamudnine in stroškov pošiljanja gradiva od 1. 6. 2021 dalje

Knjižnice OHK FF bodo 1. 6. 2021 pričele ponovno zaračunavati zamudnino v skladu z veljavnim cenikom. Vabimo vas, da izposojeno gradivo pravočasno (do 31. 5. 2021) vrnete oz. mu podaljšate rok izposoje. Zamudnina se bo zaračunavala izključno za obdobje normalnega delovanja knjižnic: do 13. 3. 2020, od 15. 6. do  23. 10. 2020 in od 1. 6. 2021 dalje.

Od 1. 6. 2021 se pošiljanje gradiva po pošti zaračuna vsem članom knjižnice OHK po veljavnem ceniku (stroški pošiljanja so odvisni od teže pošiljke – do 1 kg 3 EUR, od 1 do 2 kg 4 EUR, nad 2 kg 5 EUR).

Za dodatne informacije se obrnite na oddelčne knjižnice.

Informacije glede vpisov, zaključevanja in nadaljevanja študija ter menjav predmetov

Obvestilo za študentke in študente etnologije in kulturne antropologije

Oddelek za anglistiko in amerikanistiko

GU Danica Čerče