Pomembno obvestilo za vse študente in študentke Filozofske fakultete (FF), ki zaključujejo oziroma so zaključili dodiplomski študij (1. Stopnja) na FF, in želijo nadaljevati študij na magistrskem študiju na FF (2. Stopnja)

Vse študente in študentke, ki zaključujejo oziroma so zaključili dodiplomski študij (1. stopnja) na Filozofski fakulteti, obveščamo, da morajo za nadaljevanje študija na magistrskem študiju (2. stopnja) oddati prijavo na razpis za vpis v magistrske študijske programe preko portala eVŠ v roku, ki je določen v razpisu za vpis, to je najkasneje do 31. 8. 2023 (rok velja za državljane in državljanke Slovenije in držav članic EU). Brez pravočasne oddaje prijave na razpis za vpis preko sistema eVŠ, vpis v magistrske študijske programe ne bo mogoč.

Nadaljevanje študija na magistrskem študiju (2. stopnja) namreč ni avtomatično in ne poteka preko študentskega informacijskega sistema VIS.

Oddelek za slavistiko

Obvestilo - strokovna služba oddelka

Sprememba GU Jana Kenda

Uradne ure strokovne službe Odd. za prevajalstvo (6. 5. – 10. 5. 2024)

Sprememba urnika: knjižnica Oddelka za azijske študije, 30.4.

Sprememba GU Alenka Cedilnik