Platforma SLOGA vabi k sodelovanju pri projektu Prihodnost, ki si jo želimo (The Future We Want) – Transnacionalna karavana po Evropi

The Future We Want (Prihodnost, ki si jo želimo) je projekt, katerega cilj je povečati stopnjo vključenosti mladih Evropejcev v vprašanja trajnosti in razvoja, predvideti in ustvariti boljše načine življenja ter z zagovorništvom Agende 2030 na lokalni in evropski ravni zagotoviti pomemben glas evropske mladine pri oblikovanju političnega programa EU na področju podnebja in trajnosti.

Iščejo:

• Visoko motivirane osebe, z zanimanjem za vprašanja trajnosti in razvoja ter cilje trajnostnega razvoja.
  • Poznavanje ali zanimanje za procese na ravni EU.
  • Pomembno zanimanje za metode uličnih in spletnih kampanj ter zagovorniško delo.
  • Delovna raven angleškega jezika (najmanj B1+).
  • Razpoložljivost za sodelovanje pri vseh projektnih dejavnostih od januarja do septembra 2024.
  • Osebe, starejše od 18 let (zgornje meje ni, lahko ste “mladi prostovoljec”), ki prebivajo v Sloveniji in si želijo potovati.

Več o projektu

Nataša Novak
Platforma SLOGA

Oddelek za sociologijo