Odpoved predavanj in govorilnih ur pri prof. Muršiču

Zaradi odhoda na Finsko med 7. in 9. decembrom 2021 odpadejo govorilne ure in predavanja pri prof. Muršiču. Predavanje iz Metodologije etnologije in kulturne antropologije bo potekalo v sredo, 1. decembra, ob 9.40 v P2, predavanje iz Teorij kulture pa v četrtek, 2. decembra ob 8.00 v P3.

From Tuesday, December 7, till Thursday, December 9, due to travel to Finland, office hours and lectures with Professor Muršič are cancelled.

Hvala in lep pozdrav,

Rajko

Oddelek za primerjalno književnost in literarno teorijo

bilateralne štipendije Ministrstva za šolstvo Slovaške republike za slovenske študente