Obvestilo za študente in študentke: prejemanje elektronskih sporočil na Filozofski fakulteti

Filozofska fakulteta je z decembrom 2021 za lažjo in bolj učinkovito komunikacijo s študenti in študentkami vzpostavila komunikacijo, izključno prek študentovega oz. študentkinega elektronskega naslova digitalne identitete UL, ki se kreira s prevzemom digitalne identitete UL in ima obliko ab1234@student.uni-lj.si.

Komunikacija s študenti in študentkami Filozofske fakultete torej odslej poteka samo preko tega elektronskega naslova. Študenti in študentke so ga dolžni/-e uporabljati.

Prijava je mogoča le z digitalno identiteto UL, torej uporabniškim imenom in geslom, ki ga uporabljajo za vstop v sistem VIS Filozofske fakultete.

Postopek za prevzem digitalne identitete je opisan tukaj, prav tako je na tem mestu mogoče najti navodila, kaj lahko storite v primeru pozabljenega gesla oziroma spremembe gesla. Delovanje digitalne identitete lahko preverite tukaj.

V kolikor pride pri uporabi do težav (npr. študent oz. študentka nima dostopa do navedenega elektronskega predala, oziroma v el. predal ne prejema obvestil), se študent oz. študentka lahko obrne na UL, in sicer tako, da prijavi napako preko povezave prijava napake.

Strokovna služba oddelka - obvestilo

Knjižnica Oddelka za arheologijo v torek in sredo, 30. in 31. 7. 2024