Govorilne ure pri prof. dr. Hotimir Tivadar samo preko ZOOM v mesecu decembru

Zaradi napovedanih neodložljivih obveznosti (tudi v tujini) izven Filozofske fakultete bodo govorilne ure v mesecu decembru ob četrtkih od 12.30 samo preko ZOOM, tj. na daljavo na moji stalni govorilniški povezavi, razen 16. 12. 2021, ko zaradi gostovanja na Dunaju govorilne ure odpadejo, zato jih bomo 23. 12. 2021 temu primerno podaljšali.

V živo pa me lahko srečate in povprašate po vsakih predavanjih, ki jih izvajam po urniku v živo v prostorih FF.

Hvala za razumevanje.

Prof. dr. Hotimir Tivadar

Mateja Robida

Oddelek za primerjalno književnost in literarno teorijo