EUTOPIA “JEZIKOVNA KAVARNA”

eutopia

Bi jezikali s kolegi onstran jezikovnih meja? Bi radi pretegnili in nabrusili svoje jezike v pogovoru s študenti iz drugih držav po Evropi? Pridružite se nam v Jezikovni kavarni v Tednu jezikov EUTOPIA! Od 4. do 7. marca kot del vseevropskega projekta EUTOPIA organiziramo virtualna srečanja s študenti tujih jezikov iz različnih univerz po Evropi. Tu je odlična priložnost, da spoznate druge kulture, svoje daljne kolege, ki lahko morda postanejo novi bližnji prijatelji, obenem pa izboljšujete/urite? svoje (po)govorne spretnosti v francoščini, nemščini, italijanščini, španščini ali angleščini, in sicer:

Ponedeljek (4. marec) 17:00 – angleščina & francoščina
Torek (5. marec) 13:00 – francoščina & nemščina
Sreda (6. marec) 17:00 – italijanščina & španščina
Četrtek (7. marec) 13:00 – angleščina & španščina

Vsa virtualna srečanja potekajo prek MS Teams. Pogovore bomo snemali, anonimizirali in transkribirali izključno v raziskovalne namene. Tako s sodelovanjem tudi sami lahko pomembno prispevate k napredku znanosti!

Za prijavo skenirajte QR kodo ali izpolnite obrazec na: https://forms.office.com/e/9B97jQuJgi

Povezave do srečanj sledijo po prijavi.

Dogodek organizira učna skupnost “Besedilna in diskurzna analiza” EUTOPIA. Kontakt: Florian Klauser (florian.klauser@ff.uni-lj.si)

Spletna stran učne skupnosti    1               Instagram    2           Twitter/X  3

Knjižnica Oddelka za sociologijo (29. 4. - 3. 5. 2024)

Oddelek za muzikologijo

Strokovna služba oddelka - uradne ure (29. 3. - 3. 5.)

Oddelek za psihologijo

Redna letna predstavitev psihološke študijske prakse

Sprememba urnika: knjižnica Oddelka za arheologijo, 29.4.-3.5.

Oddelek za klasično filologijo

Gostujoča predavanja o Kavafisu: prof. Katerina Kostiou z Univerze v Patrasu