Avdicija Radia Študent

Na Radiu Študent bodočim novinarkam in novinarjem ponujajo kvalitetno izobraževanje iz radijskega novinarstva, dostop do potrebne infrastrukture za izdelavo kvalitetnih radijskih prispevkov ter možnost ustvarjalnega dela na področju novinarstva. Novinarke in novinarji Radia Študent imajo številne ugodnosti po celem svetu z novinarsko kartico RŠ (npr. muzeji, galerije), imajo možnost ogleda dogodkov in razstav ter dostop do literature za namen priprave novinarskih prispevkov, prav tako imajo dostop do široke mreže kontaktov iz področja kulture, kot sodelavke in sodelavci pa gradijo in soustvarjajo skupnost na radiu, kar vključuje mentorsko in vrstniško podporo, nova poznanstva in prijateljstva, odkrivanje novih zanimanj ter možnih področij delovanja. Sodelujejo pri soustvarjanju 17 ur dnevnega programa na enem izmed najstarejših in najprepoznavnejših nekomercialnih, alternativnih, skupnostnih radijev v Evropi.

Rok za prijavo je 9. november 2020, več informacij o prijavi pa je se nahaja na spletni strani avdicij Radia Študent.

Knjižnica Oddelka za pedagogiko v petek, 19. 3. 2024

Knjižnica Oddelka za sociologijo v petek, 29. 3. 2024

Uradne ure tajništva (25. 03. - 29. 03. 2024)

Oddelek za klasično filologijo