Srečanje filozofskih fakultet

Sodelujoče športne ekipe

19. 5. 2023 je Filozofska fakulteta gostila športno srečanje filozofskih fakultet Univerze v Ljubljani, Univerze v Mariboru in Univerze v Zagrebu. Študenti so se pomerili v nogometu, študentke v odbojki, zaposleni pa v košarki. V duhu poštenega športnega boja je vsaka od fakultet osvojila prvo mesto v eni od disciplin; Mariborčani so slavili v nogometu, Zagrebčani v košarki, naše študentke pa so bile najboljše v odbojki. Čestitamo!

Ob športnem dogajanju so se srečala tudi vodstva vseh treh filozofskih fakultet ter strokovni sodelavci in sodelavke, ki so izmenjali izkušnje in začrtali nadaljnje skupno sodelovanje. Naslednje srečanje bo gostil Zagreb v okviru praznovanja 150-letnice moderne Filozofske fakultete.

20. 02. 2024

Sprejem za tuje študentke in študente na izmenjavi

Utrinek s srečanja s študentkami in študenti na izmenjavi
19. 02. 2024

Informativni dnevi na Filozofski fakulteti

Predstavitev študija psihologije
16. 02. 2024

Podaljšanje certifikata Športnikom prijazno izobraževanje

Filozofska fakulteta je prejela podaljšanje certifikata Športnikom prijazno izobraževanje.