Sprejem za študente in študentke na izmenjavi

11. februarja 2021 je potekal virtualni sprejem za mednarodne študentke in študente.

V četrtek, 11. februarja 2021, je potekal virtualni sprejem za mednarodne študentke in študente, ki jih bomo na Filozofski fakulteti gostili v letnem semestru. Študentke in študente je pozdravila prodekanja, izr. prof. dr. Katja Vintar Mally, nato pa smo jim predstavili fakulteto, knjižnice, podporo tutork in tutorjev za tuje študente ter študentske ugodnosti. Kljub trenutno negotovi situaciji jih bo na naši fakulteti gostovalo 51. Mednarodni študenti in študentke začenjajo svoj študij bodisi na daljavo bodisi so že pripotovali v Slovenijo. Izrekamo jim toplo dobrodošlico in jim želimo čim več lepih ter zanimivih izkušenj tekom izmenjave.

28. 03. 2024

Podkast Lukavstvo uma s Primožem Krašovcem

Izšla je 12 epizoda kultnega beograjskega podkasta Lukavstvo uma.
27. 03. 2024

Izr. prof. dr. Maria Zofia Wtorkowska prejela najvišje poljsko odlikovanje za zasluge

Od leve: Andrzej Duda, Predsednik Republike Poljske, izr. prof. dr. Maria Zofia Wtorkowska, Alojz Kovšca in Andrzej Gosek, župnik (foto: Marko Jan Vukajlović)