Namera o sklenitvi neposredne pogodbe za namestitev dveh multifunkcijskih samostoječih naprav, namenjenih tiskanju, skeniranju in oglaševanju

Naprava za tiskanje - stara. Vir: Wikimedia Commons

Univerza v Ljubljani, Filozofska fakulteta, Aškerčeva cesta 2, 1000 Ljubljana na podlagi 52. člena v povezavi s 57. in 65. členom Zakona o stvarnem premoženju države in samoupravnih lokalnih skupnosti (Uradni list RS, št. 11/18 in 79/18) ter 19. člena Uredbe o stvarnem premoženju države in samoupravnih lokalnih skupnosti (Uradni list RS, št. 31/18) objavlja Namero o sklenitvi neposredne pogodbe za namestitev dveh multifunkcijskih samostoječih naprav, namenjenih tiskanju, skeniranju in oglaševanju v prostorih Filozofske fakultete. Ena naprava bo nameščena na Aškerčevi 2, druga pa na Zavetiški 5. Predviden datum namestitve je 1. 9. 2023, pogodba pa bo sklenjena za obdobje dveh let. Rok za prejem ponudb: 30. 8. 2023 do 9. ure. Ponudbe, prejete pozneje, pri izboru ne bodo upoštevane.

Vzorec ponudbe

Javna promocija doktoric in doktorjev znanosti Univerze v Ljubljani

Doktorice in doktorji znanosti s Filozofske fakultete (foto: Bor Slana/STA)

Podelitev nagrad Lirikonov zlát 2024 za vrhunske prevode

Špela Sevšek Šramel in Miha Kragelj z nagrado (foto: Jelka Kragelj)

Doc. dr. Žiga Zwitter na znanstvenem srečanju ForumAlpinum

Doc. dr. Žiga Zwitter je predstavil referat Alpe: zelene ali pisane? Od zgodnjenovoveškega do sodobnega odnosa do travnikov.