Mag. Ksenija Premur prejela naziv častna senatorka Filozofske fakultete

Srečanje mag. Ksenije Premur z avtorji (foto: arhiv Oddelka za primerjalno književnost in literarno teorijo)

Na predlog Oddelka za primerjalno književnost in literarno teorijo je Senat Filozofske fakultete mag. Kseniji Premur podelil naziv častna senatorka Filozofske fakultete. Ga. Premur je v hrvaščino prevedla številna dela slovenskih komparativistov. Prevajalka se je s tremi avtorji srečala v petek, 15. 12. 2023, ob podelitvi naziva.

Obisk veleposlanika Helenske republike v Ljubljani

Veleposlanik Helenske republike v Ljubljani nj. eksc. Argyrios Makris in dekanja Filozofske fakultete prof. dr. Mojca Schlamberger Brezar

Obisk veleposlanika Češke republike

Veleposlanik Češke republike v Sloveniji nj. eksc. dr. Jiří Kuděla in dekanja Filozofske fakultete prof. dr. Mojca Schlamberger Brezar