Vabilo na pogovor s predsednico Evropskega parlamenta Roberto Metsolo

Pisarna Evropskega parlamenta v Sloveniji vabi v ponedeljek, 25. marca, ob 17.30 v Unionsko dvorano Grand hotela Union Eurostars (Miklošičeva 1, 1000 Ljubljana) na pogovor s predsednico Parlamenta, na katerem ji boste imeli priložnost postaviti vprašanja oziroma predstaviti svoja mnenja o delovanju EU in vlogi Evropskega parlamenta, aktualnih evropskih izzivih, bližajočih se evropskih volitvah, pomenu aktivnega državljanstva, njeni izkušnji z vodenjem največjega izvoljenega nadnacionalnega parlamenta na svetu in drugih temah, ki vas zanimajo.

Svojo udeležbo čim prej potrdite z izpolnitvijo spletne prijavnice, da vam še pravočasno zagotovijo mesto v dvorani. Če že zdaj veste, da si želite aktivno sodelovati v razpravi z določeno temo, sporočite tudi to in potrudili se bodo, da boste dobili besedo. K tej se bo sicer mogoče prijaviti tudi med samo tribuno, z dvigom roke. Organizatorji naprošajo, da na prizorišče pridete vsaj 15 minut pred predvideno uro, da bodo lahko pravočasno začeli z dogodkom.