Sejem Liber.ac 2021: Stopinje v mestu

Vabljeni na Sejem akademske knjige Liber.ac, ki bo letos potekal na spletu od 18. do 20. maja 2021. Sejem, ki že vse od leta 2010 povezuje članice Univerze v Ljubljani ter mnoge slovenske akterje s področja izdajanja, promocije in distribucije akademskih knjig, bo spremljal bogat spremljevalni program, ki tokrat nosi naslov Stopinje v mestu. Spletni dogodki bodo tako z različnih zornih kotov osvetlili poglede na mesto, njegov pomen in razvoj, pogovarjali pa se bomo tudi o spreminjajoči se vlogi mestnega prostora v času epidemije.

Več informacij o sami prireditvi je dostopnih na spletni strani sejma, kjer je objavljen celoten program letošnje prireditve.

Lepo vabljeni na sejem, kjer vas bodo čakale posebne cene izbranih knjižnih del, in na dogodke v spremljevalnem programu!

19. 10. 2020

03. 09. 2020