Predavanje švedske veleposlanice in otvoritev razstave Švedski glasbeni trenutki

Švedska ambasada vas vljudno vabi na dogodka, ki se bosta na Filozofski fakulteti odvijala v torek, 19. 3. 2024

- od 16. do 16.50 bo imela Nj. Eks. veleposlanica Diana Madunic predavanje v angleškem jeziku z naslovom Švedska – poti do sodobne, inovativne, pravične, enakopravne in trajnostne države blaginje /  Sweden - wanting to be a modern, innovative, fair, equal and sustainable welfare state.

Predavanje, ki mu bo sledil pogovor, bo potekalo v predavalnici 15 v pritličju fakultete. Prijava na ta dogodek ni potrebna.

- Ob 17. uri bo ga. veleposlanica Diana Madunic v avli fakultete odprla razstavo Švedski glasbeni trenutki / Swedish Music Moments.

Prosimo, da svojo prisotnost na odprtju razstave potrdite na naslov rsvp.ljubljana.budapest@gov.se.

Vljudno vabljeni!