Dnevi enakosti spolov FF 2023: Iz leta v leto, iz generacije v generacijo

Vabimo vas na letošnji drugi dogodek v okviru Dnevov enakosti spolov, ki smo ga poimenovali Iz leta v leto, iz generacije v generacijo, ki bo potekal v torek, 14. marca 2022, ob 17. uri v Modri sobi na Filozofski fakulteti.

Tudi letos si želimo v vidno polje postaviti dela študentk naše fakultete in širše, ki so se v svojih in magistrskih delih in pri delu na doktorskih disertacijah na zavidljivi ravni in inovativno ukvarjale z vprašanji enakosti spolov. Na ta način nameravamo dati glas mlajšim generacijam, za katere upamo, da bodo pomembno prispevale k temu, da se bo glas žensk v prihodnosti bolj slišal, obenem pa tematike enakosti spolov razširjale tudi izven akademskega prostora.

Izsledke iz svojih del pa bodo predstavile: Mojca Suhovršnik, Živa Gornik, Tjaša Cankar in Lina Atelj. Dogodek bo moderirala prof. dr. Milica Antić Gaber.

Prijazno vabljene_i!

19. 10. 2020